PERSONAL SHOPPER KRAKÓW

POZNAJMY SIĘ

Jestem certyfikowanym doradcą ds. wizerunku, osobistą stylistką oraz „personal shopper”. 
Moją misją jest być doradcą i przewodnikiem po świecie mody i dobrego stylu.

  • Pomogę Ci stworzyć wizerunek, który jest podkreśleniem Twojego własnego piękna, interesujący a zarazem komfortowy i autentyczny, odzwierciedlający Twoją osobowość. 
  • Jako personal shopper i osobista stylistka pomagam moim Klientom w jak najbardziej skutecznym wykorzystaniu wizerunku do wyrażenia ich wyjątkowej osobowości i zbudowania spójnej komunikacji wizualnej. 
  • Sprawiam, że czują się świetnie i wyrażają to poprzez swój „image”. Kreowanie stylu życia poprzez wspólne definiowanie modowego „ja” i pomoc w doborze właściwej dla sylwetki garderoby sprawiają mi wielką przyjemność. 
  • Dzięki współpracy ze mną, Twoja garderoba będzie kompletna, praktyczna i bogata w dobre jakościowo ubrania, które świetnie się skomponują w użyteczne i uniwersalne zestawy. Wspólne zakupy i przegląd szafy sprawią Ci wiele radości!
  • Moim celem jest zapewnienie Ci komfortu i pewności siebie, dzięki którym każdego dnia z łatwością dokonasz najlepszych dla Ciebie wyborów. 
  • Lubię ludzi i pracę z ludźmi. Wysoki poziom empatii pozwala mi wsłuchać się w indywidualne potrzeby każdego mojego klienta i zaspokoić jego oczekiwania.

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY ZE MNĄ

Indywidualne podejście, doświadczenie i ekspercka wiedza są gwarancją udanej współpracy i osiągnięcia oczekiwanych rezultatów. Będziesz usatysfakcjonowana wynikami współpracy z personal shopper!

Rozwinę Twój styl, umiejętnie łącząc modowe trendy z wyzwaniami, jakie stawia przed stylizacjami codzienność

Ja proponuję/przedstawiam Ci stylizacje, które będą dla Ciebie optymalne, ale to Ty podejmujesz decyzję o zakupie zestawów, w których czujesz się najlepiej. Ubrania i ich cena zawsze będą dopasowane do Twoich preferencji.

Proponuję Ci nielimitowany czas zakupów, bym mogła poświęcić Ci tyle uwagi ile potrzebujesz, by czuć się usatysfakcjonowaną. Nasze zakupy będą przyjemnie i efektywnie spędzonym czasem.

Ze mną zrobisz zakupy szybko i sprawnie, moje przygotowanie, znajomość marek i asortymentu pozwoli Ci w krótkim czasie zyskać rozeznanie wśród aktualnej oferty najważniejszych sklepów

Zakupy to nie wszystko! Oferuję Ci 30 dniowe, bezpłatne wsparcie. W tym czasie możesz korzystać z mojej pomocy i doradztwa, by nabrać swobody i pewności siebie w Tworzeniu nowych, kreatywnych stylizacji.

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną, by otrzymać wszelkie, niezbędne informacje. Oferta skierowana jest dla klientów z Krakowa i okolic. Usługi personal shopper to nie tylko wspólne zakupy, ale również przegląd szafy, zmiana wizerunku, czy vouchery podarunkowe.

Stylistka dla mężczyzn Kraków

Z usług doradztwa wizerunkowego skorzystać mogą również mężczyźni. Jako osobista stylistka zadbam o wygląd każdego Pana. Skorzystaj z moich propozycji: zakupy ze stylistką (również online), przegląd szafy, zmiana wizerunku, tworzenie stylizacji. Spośród Twoich ubrań wybierzemy te, które najlepiej odzwierciedlają Twój styl i pasują do sylwetki. Udamy się na wspólne zakupy, aby uzupełnić Twoją szafę o nowe ubrania i dodatki, jednocześnie rozmawiając o preferowanym przez Ciebie stylu, dzięki czemu będziemy mogli wybrać najodpowiedniejsze ciuchy, w których będziesz czuć się pewnie i komfortowo. Nowe stylizacje idealnie nadawać się będą zarówno do pracy jak i spotkań towarzyskich, czy na różnego rodzaju okazje.

Magdalena Krasoń - stylista dla mężczyzn Kraków zaprasza do skorzystania z usług w zakresie wizerunku. Usługa według cennika podanego na stronie.
Magdalena Krasoń - osobista stylistka Kraków

stylistka@magdalenakrason.pl
Tel. +48 668 120 533

A
Copyright (c)2019, All Rights Reserved.